Neden Taş-Tuğla-Fiberglas Panel?

Neden bizi seçmelisiniz ?

Anatolia Stone, panel kaplama ürünlerimizin kullanılacağı projelerinizde doku, renk ve uygulama konusunda seçim sürecini kolaylaştırmaktır.

Gerektiğinde herhangi bir teknik tavsiyede bulunarak, tasarım çizimlerinize (Autocad v.b ) programlar ile projenizi ayrıntılı olarak inceleyip sizinle birlikte karar vermekten memnuniyet duyarız.

-Öncelikle ürünlerimiz yapılarınıza yük getirmez ve hafiftir. Panel modeline göre m2 ağırlığı ortalama 5 ila 6 kg’dır.

-Dekoratif fiberglas panellerimiz vida sistemi ile uygulandığından dolayı uygulandığı yerde yapacağı tahribat sadece vida deliği olacaktır.

-Ürünlerimizi hem iç mekan, hem dış mekanda çok rahatlıkla kullanabilirsiniz.(sudan nemden uv ışınlardan etkilenmez)

-Ürünlerimizin esnek yapısı sayesinde 1m2 çapındaki oval kolonları bir tam plaka ile çok rahatlıkla dönerek kaplayabilirsiniz.

-Taş-tuğla panel ölçüleri modeline göre değişmektedir (1.35cm x 3.35cm ) 1 panel 4.5m2 alan kaplar. Bazı modeller de (1.32cm x 3.02cm) 1 panel 4m2 alan kaplar.

– Ürünlerimiz (Dekoratif Fiberglas Taş Paneller (Alaçatı Taş Panel, Kırma Taş Panel, Tekli Kayrak Taş Panel, Çizgi Taş Panel, Kaya Taş Panel, Sıva Taş Panel, Kale Taşı Panel, Karma Taş Panel), Tuğla Paneller (Kırık Tuğla Panel, Osmanlı Tuğla Panel, Oval Tuğla Panel, Büyük Tuğla Panel, Sıvalı Tuğla Panel), Beton Paneller (Brüt Beton Panel, Delikli Beton Panel, Demirli Beton Panel), Ahşap Paneller (Sıvalı Ahşap Panel, Mantar Ahşap Paneli, Düz Ahşap Panel, Çıta Panel), Karo Paneller (Desenli Karo Panel, Karo Panel) her türlü yüzeye vida sistemi ile (Alçıpan, Betonpan, Bordex, Demir Profil, OSB, Beton, Gaz Beton, Kaba Sıva, İnce Sıva v.b.) üzerine uygulanır.

Dekoratif kaplama ve firmamız konusunda sizin de merak ettiğiniz şeyler varsa sıkça sorulan sorular, ANATOLİA STONE İç- Dış Duvar Kaplama başlıklı yazılarımızı okuyabilirsiniz.


ANATOLİA STONE DEKORATİF TAŞ VE PANEL SİSTEMLERİ

tr_TRTürkçe