ANATOLİA STONE İç- Dış Duvar Kaplama

ANATOLİA STONE DEKORATİF TAŞ,TUĞLA ,AHŞAP,BETON FİBERGLASS İÇ VE DIŞ DUVAR PANEL KAPLAMALARI. Kurulduğu ilk günden itibaren kaliteli ürün, hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışını hep ön planda tutmayı ilke edinmiştir. Hep en iyiyi ve en farklı tasarım size sunup, farklı projelerde yer almak anlayışıyla hareket etmektedir. Güçlü, zengin, kaliteli ürün ve sınırsız renk yelpazesiyle müşteri memnuniyetine her zaman önem vermiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür. Zengin ürün çeşitliliği ile piyasada yer alan en uygun fiyatları da sizlere yansıtarak fabrikadan direk toptan ve perakende satış hizmeti vermektedir. 

Yılların verdiği deneyim ve tecrübeyi yaptığımız işlere yansıtmaktayız. Bütün işlerimizi ilkelerimizden ödün vermeden yapmaktayız. Bu da bizi Türkiye’nin öncü firmalarından birisi haline getirmiştir. Yaptığımız işler bu sektördeki en büyük referansımızdır. Tüm iç ve dış cephe projelerinizde kullanabileceğiniz dekoratif amaçlı olarak üretilen, Dekoratif Fiberglas Duvar Kaplama Panelleri ile iç ve dış mekânlarınız da eşsiz mekânlar sunuyoruz. Isı yalıtım malzemelerinin (mantolama v.b.) Demir Profil Betonpan, Alçıpan, OSB, Ahşap Kaba sıva, İnce Sıva, Kompozit üzerine vida ile rahatlıkla uygulama yapılabilmekte olan Dekoratif Fiberglass Taş, Tuğla Panel ürünlerimiz mimari tasarımlarında öncelikli tercih sebebi olmuştur.

Hem dış hem de iç cephe panel uygulamaları için duvar ve tavan kaplamalarının üretimi ve satış pazarlama ağında lider konumundayız.. Amacımız seçim sürecini kolaylaştırmak ve her proje için doğru seçimi yapmanıza yardımcı olmaktır. Dünya genelinde mimarlar, mühendisler, müteahhitler, inşaatçılar için profesyonel ve güler yüzlü bir hizmet sunma konusunda 2004 yılından bugüne dayanan bir deneyime sahibiz. Ürün portföyümüz özellikle Dekoratif Fiberglas Panellerde taş, tuğla, ahşap ve beton yenilikçi kaplama malzemelerine odaklanmak için geliştirilmiştir.

Dekoratif kaplama konusunda sizin de merak ettiğiniz şeyler varsa sıkça sorulan sorular , Neden Taş-Tuğla-Fiberglas Panel? başlıklı yazılarımızı okuyabilirsiniz.

“Yaşam alanlarınıza değer katar…” ANATOLİA STONE

tr_TRTürkçe